Dijital reklamcılığa yaklaşımımız: işinizi büyütmek, markanızın gelişmesine yardımcı olmak ve sürdürülebilir bir temel oluşturmaktır. Markanızı ve işletmenizi çok çeşitli dijital kanallar üzerinden benzersiz ve kreatif bir şekilde müşterilerle buluşturuyoruz.

Sürekli değişen dijital ortamda yaratıcılığı, tasarımı ve en son trenleri doğru stratejiyle uyguluyoruz. Kendimizi marka iletişimine yönelik hazırlanmış yaklaşımlarla besliyor; işimize tutku ve neşe getiriyoruz. Başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Web Tasarım / Yazılım

Web sitesi tasarlamak ve oluşturmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların çoğunu deneyimliyoruz ve bunları yaparken önem vermemiz gereken birçok faktör vardır: Performans, mobil uyumlu web tasarımı, arama motoru uyumu, dönüşüm oranı, kullanıcı arayüzü, içerik yönetimi ve bakım bunlardan sadece birkaçı.

Fakat bir web tasarımı, sadece hızlı olmakla kalmaz; metin, medya, grafikler ve tasarımıyla da dikkat çeker ve etkiler. Birçok işletme için web siteleri ilk tanışma noktasıdır. Hikayenizi paylaşmak ve unutulmaz bir ilk izlenim yaratmak için birçok marka için bu tek şansınızdır. Yani kusursuz kelimeleriniz yoksa, onları yazacağız. En iyi fotoğraflarınız yoksa, onları çekeceğiz. Hedeflerinizden emin değilseniz, onları belirlemenize yardımcı olacağız

Kurumsal Web Siteleri
Özel Tasarım Web Siteleri
E-Ticaret Web Siteleri
WordPress Web Siteleri
Web Arayüz Geliştirme

Mobil Uygulama

Grafik Tasarım

Descart’ta marka her şeyin temelidir ve köklerinize sadık kalmanın değerini ve gerekliliğini biliyoruz. Markalaşmayı hizmetlerimizin odak noktasında tutuyoruz.

İyi tasarlanmış bir marka kimliği her şeyin kalbinde bulunur. Bizim için sadece müşterilerimiz için tasarlamak yeterli değil, aynı zamanda ilgi uyandıran, çok yönlü ve zamansız bir vizyonu araştırmak, bulmak, tanımlamak ve hayata geçirmek önemlidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
Logo Tasarımı
Katalog/Broşür Tasarımı
Kreatif Afiş Tasarımı
Reklam Kampanyası Tasarımı
Fuar Tasarımı

Dijital Pazarlama

Yeni nesil dijital reklam ajansı olarak dijital pazarlamaya farklı bir bakış açısı getiriyor ve organik büyümeye öncelik veriyoruz.

Pek çok ajans Google Ads ve PPC gibi ücretli faaliyetlere yoğunlaşırken, bizler sağlam bir strateji ve etkili bir içeriğin gücüyle organik pazarlamayı geliştiriyoruz. Güven oluşturma, özgün olma ve müşterilerle bağlar kurma vizyonundayız.

SEO Danışmanlığı
SEM
Backlink
İçerik Üretimi
Semantik Yapı
Google Adwords Reklamları
GDN Banner Tasarımları
Mailing & E-Bülten

Sosyal Medya

Sosyal ağlar sürekli gelişiyor ve başarılı kampanyalar için çok çeşitli planlamalar ve stratejiler için yeteneğimizi ortaya koyuyoruz. Optimizasyon ve problem çözmede en büyük destekçiniziz. Verilere olan saplantımız, pazarlama planınıza güç katıyor ve başarılı bir sosyal ağ yaratıyoruz.

Hedeflerinize giden yolda stratejik planlamalar gerçekleştiriyor, büyümenize ve başarınıza fayda sağlayacak platformları belirliyoruz. Özel olarak oluşturduğumuz stratejilerimiz ve yaratıcı içeriğimiz, uygun ve hedeflenmiş kitlelere ulaşıyor. Kullanılabilir teknoloji eklentilerini en üst düzeye çıkarıyor ve bütçenizle doğru yolda kalıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
Instagram Reklamları
Twitter Reklamları
Linkedin Reklamları
Youtube Reklamları
Raporlama
Facebook Business Yönetimi

Prodüksiyon

Dünyanın dört bir yanında farklı projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Yani, markanızın ve bütçenizin gerektirdiği her şey için size destek olabiliriz. Ürün, dijital içerik, video ve film gibi modayı da kapsayan çok yönlü işleri yönetme konusunda geniş bir deneyime sahibiz.

Descart Reklam Ajansı olarak, yaratıcı tasarımcılar, yönetmenler ve ödüllü yetenekler dahil olmak üzere projenizin her aşamasını ele alma yeteneğine sahibiz. Projelerimizi zamanında ve bütçeye uygun olarak en yüksek kalitede teslim ediyoruz.

Tanıtım Filmi
Reklam Filmi
Fotoğraf Çekimi
2D Animasyon