DESCART.
Evet, adımız ve
felsefemiz bu

Ankara’nın kalbinde faaliyet gösteren bir ajans olarak, markanızın hikayesini en iyi şekilde anlatmak için çalışıyoruz. Her markanın kendine özgü bir kimliği ve vizyonu olduğunu biliyoruz. Biz, markaların kendilerini keşfetmelerine ve yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkarmalarına destek olan yenilikçi bir dijital reklam ajansıyız.

Bizim için bir markanın başarısı, akıllarda yer etmesiyle ölçülür. Büyük fikirler üretmek için büyük bir ekibe değil, doğru ekibe ihtiyacınız var. Markanızı sıfırdan yaratmak ya da dijital alanda büyütmek isterseniz, size uygun hizmetlerimizle yanınızdayız. Marka oluşturma , web tasarımı , grafik tasarım , fotoğrafçılık , reklamcılık ve pazarlama alanlarında uzmanlığımızla sizi tanıtıyoruz. Kısacası, markanızla müşterileriniz arasında güçlü bir bağ kurmanızı sağlayacak bütünsel çözümler sunuyoruz.

251
+
Çalışmaktan Onur Duyduğumuz Markalar
5
+
Yıllık Deneyim
981
+
Projeler Başarıyla Teslim Edildi
51211
+
Kahve İçtik

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Dijital reklamcılıkta amacımız: işinizi büyüterek, markanızın değerini artırarak ve kalıcı bir iz bırakmaktır. Markanızı ve işletmenizi dijital dünyanın farklı platformlarında özgün ve etkili bir şekilde hedef kitlenizle tanıştırıyoruz.

Dinamik dijital ortamda yaratıcılığımızı, tasarım becerimizi ve güncel trendleri akıllı bir stratejiyle harmanlıyoruz. Kendimizi marka iletişimine odaklanmış çözümlerle geliştiriyor; işimize heyecan ve keyif katıyoruz. Sizin başarınız bizim başarımızdır.

Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Logo Tasarımı
Katalog / Broşür Tasarımı
Kreatif Afiş Tasarımı
Reklam Kampanyası Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı
Mobil Uygulama
E-Ticaret Web Sitesi
Sosyal Medya Yönetimi
Google Adwords Reklamları
SEO Danışmanlığı
Prodüksiyon
Tanıtım Filmi
Reklam Filmi
Fotoğraf Çekimi
2D Animasyon
Single Image
Single Image
Single Image

Müşterilerimiz

Fark yaratmak önemli. Hem büyük hem de küçük işletmelere değer katmaktan gurur duyuyoruz. Descart Reklam Ajansı olarak yerel ve küresel olarak birbirinden değerli birçok marka için yaratıcı fikirler üretme ayrıcalığına sahip olduk.
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo